Quantcast
Sign in with Twitter

Username:

569 Following   173 Followers   2,419 Tweets

Join Twitter 1/15/12

Reverse Tweets
@petrschonfeld Predpokladam, ze ma sanci v kategorii "skokan roku".
11/27
2014
@mnumerato Je zajímavý, že dokáží spočítat, kolik se jich toulá, ale ty domácí ne.@Medvidekpu To se možná právníci budou divit, v EU i voda teče do kopce.Peklo zamrzlo, @PetrMachMEP bude v OVM.@KubiSee a Emma Smetana je neteří Kateřiny JacquesLast moments of @FedCup 2014 http://t.co/PfHlhDGRYg via @AndreaHlavackov #GoPro200 poslanců + 8k měsíčně = 1,6 milionů 3 miliony důchodců + 40kč měsíčně = 120 milionů . Ale to těm lidem nevysvětlíte.
11/22
2014
Pull quickly! http://t.co/9r60HaKF0F
Retweeted by Ales Kratochvil@vjkombajn Děláš to dobře. Není toho ani málo, ani moc. Radiožurnál poslouchám a Twitter je k němu super doplněk.Fakt nejsem žádný konspirátor, ale ten tlak na Zemana ze všech koutů světa je mi dost divný.@vjkombajn Být před @Radiozurnal1 je pro tebe osobní úspěch, nebo profesní selhání ? :)Policajt mi vynadá, že se 3 týdny po nehodě nemůžu dostavit dopoledne na jeho 30km vzdálenou služebnu, kde je 2 dny z měsíce.
11/21
2014
Moravské divadlo, česká opera a... http://t.co/YMn6lZuus9
Retweeted by Ales KratochvilPoslouchám "Zlatý kolovrat" od Dvořáka a je tam slyšet tolik motivů, že by z toho průměrná pop/rock kapela udělala 15 alb.Koukám, že se nám sametová revoluce změnila flanelovou 😒 http://t.co/9lAgaFFed4
Retweeted by Ales KratochvilNevíte náhodou jak dostat na audio výstup v OSX (10.6) nějaký ekvalizér?
11/20
2014
@Sotoniak 2,7 mi. prostě nedostal nikdy nikdo. To se nedá nijak zpochybnit. @tvrabec@JPetrzela Babiš svůj twitter účet neviděl ani z letadla. A pochybuji, že někdo čte ty zmínky o něm, že @AndrejBabis ?@zevloun Dvojčata společně s Mossadem a demokracii s KGB, u Zemana to bude lumpenkavárna. Je to hezký, když si lidi umí pomáhat.Proč mě nezajímá Zeman. http://t.co/wWGALuYZ00
Retweeted by Ales KratochvilNěkteří si fakt myslí, že Zeman po protestech pár tisíc odstoupí. Se proberte, měl 2,7mil. hlasů. Tak silnej mandát tady nikdo nikdy neměl.@kweenolog To jsou fakt idioti. V tenisu se to dá kontrolovat přímo ve hře a každej chápe, že rozhodčí je jen člověk a nevidí vše.@TomDrahonovsky Ne, jen s tím otravují všechny v okolí stylem: "Divej, divej, tady to bylo uplně hustý"@MiroslavYamato A teď si vem, že Židé uspořádají akci, kam Zeman podle plánu pozve Putina, takže vznikne prostor i pro globální aktivisty :)
11/19
2014
Aha, už vím co je to pussy riot "Neustálá rozkoš je pro ni utrpením: Tato žena má vyvrcholení 90x za hodinu" http://t.co/TKkhLL2h6IMorální elity http://t.co/3JC98Xcyb3@JPetrzela Tohle musí srát hlavně Klause, za poslední dobu řekl tolik velkých věcí a v novinách jsou kundy.@DukaDominik Pro lepší feeling doporučuji uválet válečkem a až pak vykrajovat.Je to ale kuriozni případ vandalismu, když někdo popsanou zeď přetře na bílo.@mnumerato https://t.co/ADWTfBANTLZeman nám dělá špatný obraz v zahraničí, tak to vylepšíme a 17.11. trefíme východoněmeckého disidenta vajíčkem.Tak prej karty hráči nevytahují,Ovčačku tak jo. Predvedeme skluzy ze zadu #Zeman @CT24zive
Retweeted by Ales Kratochvil
11/18
2014
@Kolafav @pavelkout Škoda, že do toho nešel Petr Robejšek, tak si představuji prezidenta.@Knedlozurnal Aby taky ne, 2 717 405 hlasů. Tolik tady nemá ani Tesco zákazníků.Dneska na Národní - najdi 5 rozdílů :) #jarmokkokotov http://t.co/wf5NmPiz3o
Retweeted by Ales Kratochvil@mnumerato Ani se mu nedivím, v dnešní době. @KohoutPavelBouřlivě se protestuje proti Zemanovi a mezi tím o kousek dál https://t.co/F4Qg6DakkpTisíce lidí na Národní třídě daly prezidentovi červenou - Zeman Miloš Ing - 2 717 405 hlasů bez komentářeSuper inzerát na podporu @svobodni http://t.co/o7HkzCcwy7Franta Fuka a jeho opožděná reportáž ze 17. Listopadu http://t.co/6xXB1kHUYj
Retweeted by Ales KratochvilProsim usetrete mne moralizovani zitra.
Retweeted by Ales Kratochvil
11/17
2014
Nemá někdo tip na vzdálenou plochu (na XP ovládat OSX), která jede rychleji než Teamviewer nebo RealVNC ?jak můžete po chlapovi chtít, aby byl pořádnej kanec, když nemůže být ani trochu prase?
Retweeted by Ales Kratochvil
11/16
2014
@JaroslavPlasil Škoda, že se nehraje na 3 vítězné, závěru sezony by to slušelo.
11/15
2014
@FilipHorky @DanielaDrtinova Dobrý den toto je falešný profil - Daniela vystupuje pouze pod @DVTVcz
Retweeted by Ales KratochvilLepší pozdě nežli později.. #myfirstTweet
Retweeted by Ales Kratochvil
11/14
2014
@mnumerato Ad honorem Jesu - ke slávě Ježíše tomas_svoboda@tomas_svoboda to je podobné jako naše "Ahoj"
11/13
2014
Download 110 Free Philosophy eBooks: From Aristotle to Nietzsche & Wittgenstein | Open Culture http://t.co/omoFkFpC5t
11/12
2014
@RoBman79 To je jedna z kapel, kterou si rád pustím, protože mi nevadí. Ještě jsem zkusil novej Mig21 a taky se to dá poslouchat.Tak vám teda řeknu, že aranžovat hudbu na 13,3" displeji není o moc lepší, než to psát na papír. Papír ale bohužel nemá MidiOUTNo ty vole, druhý odstavec: "Já jsem pražský intelektuál s kritickým duchem, kdo je víc?" http://t.co/DivVs2lkfv@MiroslavYamato Tahle frakce se mi líbí víc https://t.co/eQNgLQc6drTady máte příklad vkusně zakomponovaného loga, za které se fanoušek nestydí. http://t.co/lRrvq4nWYl
Retweeted by Ales Kratochvil@chovatel V tom vieweru je save, nebo místo otevření pravej klik na odkaz a "Save link as". Přikázat natrvalo to asi nejde."Vánoce jsou o tom, že děti něco chtějí a rodiče jim to zaplatí. Státní dluh o tom, že něco chtějí rodiče a zaplatí to jejich děti."
Retweeted by Ales Kratochvil
11/11
2014
Přešel jsem definitivně z Chrome na Operu. Poloviční nároky na paměť a to s 2GB sakra poznám.Tak letos to vychází: 12l moštu = 1l kořalky Moštu máme dohromady 750l Zima může začít!@RoBman79 Tak teď ještě "Čtvrtá hvězda", už jsem to viděl dvakrát a pořád dobrý. Je v archivu CT
11/10
2014
Nemá to někdo ? Je to použitelný ? http://t.co/SiPZTT3bce@masinko Nahlásím, ale nejdřív mu dám šanci, to vrátit.@MiroslavYamato Sorry, ale už jse dneska viděl tolik lidí, kteří to mysleli vážně, že to prostě nedokážu rozlišit@MiroslavYamato V životě jsem to nechtěl použít, ale..... „I ty, Brute?“.@AndrejBabis Vy jste pane Bureš tak lidský, je vás v politice škoda, proto Vás nikdy volit nebudu a všechny v okolí k tomu také přemluvím.Moje zvonění na telefonu: 1000 bodů pro toho, kdo to pozná. 100 pro toho, kdo se dopátrá podle názvu. https://t.co/tVdx968GEv
11/9
2014
http://t.co/G6lYpC4jJ4@JiRybar U widescreen mi to přijde logický, mám to na OSX taky, ale používám to jen na přepínání spuštěných věcí. @HonzaBenisek@zdeneka Z cizího do jehovisty krev neteče.
11/8
2014
Proboha, kdy už lidi pochopí, že Zeman má svoje fanoušky jinde než na FB nebo Twitteru https://t.co/jYqQJMEy3U@paulczynski Tráva od Žida. Jsem zvědavý na cenu, Izraelci tvrdí, že to dostanou až sem za 50-75kč za gram.
11/7
2014
@petrschonfeld Obama je ale bude sdílet s Putinem
11/6
2014
@rozanek Monofonní znamená něco jiného. Častá chyba
11/5
2014
Troll level 9999 http://t.co/dQn6bBZaUU
Retweeted by Ales Kratochvil@Ricni_krysa Díky, konečně jsem to podle toho našel. @MedidekPuKdyby #Zeman překládal z češtiny do angličtiny, tak by Robert Bakalář byl zřejmě "Dildo Bachelor".
Retweeted by Ales Kratochvil
11/4
2014
@daleca_czech Zítra tam prostě zavolám, ale je to nehoráznost, že je nejde najít.@daleca_czech Jo tak to vypadá, že je to tam kde Futurum@daleca_czech Je to tady tohle http://t.co/24kBEFRV8y Ale nejde najít ani to směrovací čísloNeví někdo kde je "Dopravní inspektorát Brno-venkov" ? Mají tam adresu: "Horní 21, 611 33 Brno", ale tu žádná mapa nezná.@stary_mrzout Taky se chystáme, bude to bomba@KubiSee vyplněno@KubiSee Ne, ale po probuzení jsem schopnej to dohnat za celou noc.No nevím, vždyť pan prezident udělal jen to, co 50% národa - dal si v neděli po obědě pár panáků a proklínal Kalouska.
Retweeted by Ales Kratochvil
11/3
2014
@MJureka Hele, to jste vostrej. Na druhou stranu si ucitele muzou na rozdil od vas rict, ze je ten prezident nejmenoval do funkce, ze jo.
Retweeted by Ales KratochvilCywewriter - pisálek, který z různých důvodů není schopen použít v textu staré dobré české "ty vole". #slonik_naučny insp. @Tichotlapka
Retweeted by Ales Kratochvil"když Klaus přestane být prezidentem, tak nebude nikoho zajímat" "za rok po něm neštěkne ani pes" atd.
11/2
2014
Tohle se MasterCard opravdu povedlo https://t.co/58A51wIr5f @CoolLigaMistru
11/1
2014
Poslanec Černý /KSČM/: Obama dostal cenu Nobelovu cenu za literaturu… a nespletl jsem se já, to se spletl Nobelův výbor.
Retweeted by Ales KratochvilBabka chce odvézt na hřbitov. No sláva.
Retweeted by Ales Kratochvil
10/31
2014
@veselovskyma On je prostě král melodie. Moc se to neřeší, ale v tomhle je fakt světová extra třída. Těžko bych hledal někde konkurenci.@MiroslavYamato Protože by vadil nejmíň lidem a Andrej by tam měl "svýho" člověka, kterej určitě dokáže být hodně vděčnej, někdy i nechtěně.@MiroslavYamato ježiš nééé... starej, ale volby by musely být tak příští rok@MiroslavYamato Na prezidenta má v téhle chvíli největší naději Stropnický@petrschonfeld Já tento týden čekám rozuzlení situace, kvas je v palírně.Není náhodou "Petr Kellner" název státního konta, ze kterého si bývalí a současní prezidenti můžou platit své rozmary?
10/30
2014
Tak jsem doma. Pohmožděná celá jedna strana těla se dá, ale otřes mozku je sviňa, zatím pořádně nechápu ani TVprogram. Dík všem za podporu!
10/29
2014
V patek me po ceste do prace srazila dodavka, moc si toho nepamatuju,zitra uz snad domaci lecba
10/26
2014
Právě jsme obdrželi oznámení od Google, že na základě „práva na zapomění“ odstranil z vyhledávání tuto stránku: http://t.co/1kpxE55Z8G
Retweeted by Ales KratochvilNevěřím doktorům, protože dostávají peníze za to, že tam chodím. Nemají jediný důvod člověka vyléčit.
10/23
2014
@svataprostoto Známej je horník a píchá už ve 4:00, to my slušní ještě pícháme.
10/22
2014
« Prev1234567

0